Структура

 
 

Структура

CivilСтруктура

Зі згоди Капітана члени Клубу планують заходи, пов’язані з професійним розвитком, проектами. Рада Керівників відповідальна за перегляд та підтвердження цих планів.

Рада Керівників Клубу (Дирекція) складається з наступних членів: Капітан, Паст-Капітан, Заступник капітана, Секретар, Скарбник, та інші особи, обрані Клубом та Капітаном. Рада є керуючим органом Клубу і зустрічається щонайменше раз на місяць. Члени Клубу, що користуються доброю репутацією, мають право відвідувати засідання Ради як спостерігачі.

Всі справи, пов’язані з процедурою проведення заходів, більшість Клубів вирішує під час засідання Ради, а не під час загальних засідань. Обов’язком Ради є розповідати членам про прийняті рішення та дії затверджені на засідання Ради. Рішення прийняті Радою Керівників підлягають обговоренню членами при першій нагоді.

Обов’язками Капітана є підтримка діяльності, перерозподіл обов’язків та встановлення розкладу зустрічей. Президенту слід найшвидше розробити план роботи на рік. “Підсумок планів та завдань Клубу ”. Капітан головує на засіданнях Клубу та на Директорії; дотримується парламентарної процедури провадження дискусій.

За підтвердженням Ради Директорів, Капітан, за допомогою Заступника Капітана скеровує діяльність Дирекції і слідкує за їх успіхом.

Заступника Капітана Клубу, один із провідних членів Дирекції клубу, допомагає в діяльності Клубу завдяки свому розумінню річних планів роботи, проектів та заходів і доброї обізнаністю з громадою та ресурсами Airsoft. Через це дуже важливо щоб Капітан та Заступника Капітана працювали разом.

Заступника Капітана головує на засіданнях, коли відсутній Капітан, а також приймає участь у Раді Директорів. Окрім того, він діє згідно “всеохоплюючих обов’язків”, відповідальний за завдання, що передбачив Капітган.
Добре організований та відповідальний Заступника Капітана часто є вирішальною ланкою успішного року. Він також може зменшити адміністративне навантаження, дозволяючи таким чином Капітану за той час розробляти нові проекти та заходи.

Обов’язки Секретаря
Секретар підтримує контакти Клубу з громадськістю, зберігає записи Клубу та спостерігає за часовими рамками всіх засідань.

Обов’язки Скарбника
Скарбник збирає та розпоряджається коштами Клубу. Він є відповідальним за платоспроможність та фінансову стабільність.
Скарбник є головою фінансового комітету, працює безпосередньо з Радою Директорів над розробкою бюджету, збирає внески та кошти, зібрані Клубом, а також оплачує рахунки та покриває витрати Клубу. Скарбник доповідає про фінансове становище на кожному засіданні а також веде записи, що перевіряються в кінці року

Комітети клубу
Комітети Клубу є однією з основних ланок успішного існування Клубу. Капітан Клубу призначає комітети, за підтвердженням Ради Керівників.
Існують такі комітети: Сервісний комітет, Комітет постачання, Комітет моніторингу реконструкції у рамках клубу, комітет заходів АРВ та Еирсофт, Фінансовий комітет.

Комітет збирається щонайменше раз на місяць і обговорює та планує заходи для звітування перед Капітаном. Всі заходи та витрати є темою обговорення та підтвердження Ради Керівників.

Сервісний комітет - Цей комітет розробляє стратегію прийняття та виключення членів, слідкує за часом проведення засідань, займається написанням та поширенням бюлетеня Клубу та планує спільні заходи для членів Клубу. Разом із комітетом АРВ та Еирсофт формує списки людей, шо будуть присутні на іграх, тощо.

Комітет постачання – цей комітет займається постачанням уніформи, тактичного спорядження, єкіпіровки, взуття та іншого. Моніторить нові надходження єкіпірування та спорядження. Співпрацює із комітетом реконструкції та фінансовим комітетом.

Комітет моніторингу реконструкції у рамках клубу – моніторить ресурси на наявність документальної інформації, що підтверджує ті чи інші поняття моделювання та реконструкції. Займається сбором фото матеріалів, описів, інше. Співпрацює з комітетом постачання по питанням закупівель та із сервісним комітетом по питанням контролю за вірним моделюванням членами команди.

Комітет заходів АРВ та Еирсофт – моніторинг усіх подій у житті даних напрямів гри. Розробляє календар ігор, фестивалів, тренувань, інших подій. Попереджає Капітана про ігри. Виносить на обговорення клубу заходи та нашу у низ участь. Займається реєстрацією команди на події. Разом із фінансовим комітетом закуповує квитки, проплачуе участь, інше.

Фінансовий комітет – займається централізованим збором коштів. Веде касу клубу, та облік фінансів. Співпрацює з усіма комітетами, окрім Сервісного комітету.


Создан 27 июн 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником